Бронзова призерка Олімпіади-2014 вийшла з п'ятимісячної коми

  Шведка Анна Хольмлунд отримала травму голови на тренуванні
  Бронзова призерка Олімпійських ігор 2014 року з фрістайлу у дисципліні скі-крос шведка Анна Хольмлунд вийшла з медикаментозної коми, в якій знаходилася з грудня 2016 року. Cпортсменка прийшла до тями і може розмовляти. Влітку вона переїде в рідній Сундсваль для продовження реабілітації. Хольмлунд отримала важку черепно-мозкову травму 19 грудня в
  • 19 Травня, 19:59
  • Розсилка

  Шведка Анна Хольмлунд отримала травму голови на тренуванні

  Бронзова призерка Олімпійських ігор 2014 року з фрістайлу у дисципліні скі-крос шведка Анна Хольмлунд вийшла з медикаментозної коми, в якій знаходилася з грудня 2016 року.

  Cпортсменка прийшла до тями і може розмовляти. Влітку вона переїде в рідній Сундсваль для продовження реабілітації.

  Хольмлунд отримала важку черепно-мозкову травму 19 грудня в італійському Больцано в результаті падіння на тренуванні перед черговим етапом Кубка світу. Під час одного із заїздів спортсменка втратила рівновагу і вдарилася головою, після чого втратила свідомість.

  Лікарі в клініці Больцано діагностували у Анни крововилив в мозок і провели термінову операцію, після чого вона була поміщена в стан медикаментозної коми. Коли стан Хольмлунд стабілізувався, спортсменка була перевезена в лікарню Каролінського інституту Стокгольма.

  Крім «бронзи» Ігор в Сочі, в активі Хольмлунд третє місце на чемпіонаті світу 2011 року. Також вона є триразовою володаркою Кубка світу в заліку скі-кросу.

  Джерело: Сегодня

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ