Чемпіонат Англії. «Челсі» переміг у матчі 17-го туру і наздогнав «Манчестер Юнайтед»

ФК «Челсі»

Водночас, у зону Ліги чемпіонів піднявся «Бернлі»

«Челсі» здобув перемогу у матчі 17-го туру чемпіонату Англії з футболу сезону-2017/18.

Лондонці на виїзді виявилися сильнішими за «Гаддерсфілд» – 3:1.

Гра далася «синім» доволі легко. У середині першого тайму відкрив рахунок Бакайоко, а під завершення першої половини Вілліан подвоїв перевагу.

На початку другого тайму Педро забив третій гол, і питання про переможця було вирішено.

«Гаддерсфілд» на останніх хвилинах відіграв один м’яч, але більшого їм досягти не вдалося.

Отож, «Челсі» наздогнав у турнірній таблиці «Манчестер Юнайтед», але у «червоних» ще є матч у запасі.

Зауважимо, що на четверте місце – у зону Ліги чемпіонів – піднявся «Бернлі», який переміг «Сток Сіті».

Чемпіонат Англії з футболу

Матч 17-го туру

«Гаддерсфілд» – «Челсі» – 1:3 (0:2)

Голи: 0:1 – Бакайоко (23), 0:2 – Вілліан (43), 0:3 – Педро (50), 1:3 – Депуатр (90)

«Челсі»: Куртуа, Аспілікуета, Крістенсен (Ампаду, 80), Рюдігер, Мозес, Азар (Батшуаї, 69), Канте (Дрінквотер, 71), Вілліан, Бакайоко, Педро, Алонсо