«Черкаські Мавпи» вдруге без шансів програли «Приштині» в Кубку Європи

Іван Ткаченко

Найрезультативнішим серед гравців «Мавп» виявився американський атакуючий захисник Брендон Янг

«Черкаські Мавпи» на виїзді програли «Приштині» з Косова в межах групового раунду Кубку Європи FIBA.

Вже у стартовій чверті господарі паркету створили гандикап в 6 очок - 21:15. У другій десятихвилинці команди Максима Міхельсона вдалося відіграти лише один пункт, а в наступному ігровому відрізку гості знову просіли, і перевага «Приштини» збільшилася до 20 очок.

У вирішальній чверті українському клубу не вдалося надолужити згаяне, і поєдинок закінчився з перевагою в 19 пунктів на користь суперника - 92:73.

Найрезультативнішим серед гравців «Мавп» виявився американський атакуючий захисник Брендон Янг, який за 33 хвилини на паркеті набрав 17 очок при чотирьох підбираннях та шести асистах.

Кубок Європи з баскетболу

Груповий етап

«Черкаські Мавпи» - «Приштина» 73:92 (15:21, 26:25, 16:31, 16:15)

«Черкаські Мавпи»: Янг (17 + 6 передач), Арнетт (4), Кольченко (3), Чумаков (9), Скапінцев (11) - старт; Отверченко (3), Ткаченко (5), Коуклі (16 + 9 підбирань), Воєвода (5)

Нагадаємо, що це вже друга поразка підопічних Міхельсона в матчах з косовською командою.

Раніше «Мавпи» програли їй на домашньому паркеті в стартовому матчі групового раунду.