Сестри Винник із Чернівців здобули золото на чемпіонаті України

Чернівчанки здобули золото

У категорії до 55 кг тричі перемогла Марія Винник

Вихованки Чернівецької обласної ДЮСШ Марія та Соломія Винник вибороли золоту медаль на чемпіонаті України серед жінок. Про це повідомляє Чернівецька обласна рада

«З 10 по 12 травня 2023 року у Львові проходить чемпіонат України з вільної боротьби за участю спортсменів з усіх куточків країни. За підсумками змагань переможці отримають право представляти Україну на чемпіонаті світу», – йдеться у повідомленні.

У перший день чемпіонату вихованки Чернівецької обласної ДЮСШ вибороли дві золоті медалі. У категорії до 55 кг тричі перемогла Марія Винник. Її сестра-близнючка Соломія виборола чотири перемоги та здобула золоту медаль у категорії до 59 кг.