Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 програла Аргентині у півфіналі Юнацьких Олімпійських ігор

Тепер наша команда побореться за бронзу

Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 U-18 зазнала поразки в овертаймі півфінального матчу Юнацьких Олімпійських ігор.

Команда Володимира Журжія у неймовірно напруженому протистоянні програла господарям змагань збірній Аргентині – 16:18, інформує прес-служба Федерації баскетболу України.

Наші хлопці лідирували протягом більшої частини основного часу, але втримати перевагу у кінцівці 10-хвилинки не зуміли – аргентинці перевели гру в овертайм.

Українці намагалися виграти матч влучним двоочковим кидком з дальньої відстані, але усі спроби нашої команди виявились хибними.

Аргентина, в свою чергу, отримала бажану перевагу в два бали двома влучними 1-очковими спробами, вирвавши перемогу у півфінальній грі.

У фіналі аргентинці зіграють проти Бельгії, а українська збірна за бронзу Юнацьких ігор боротиметься зі збірною Словенії.