«Динамо» не зуміло обіграти швейцарську команду у товариському матчі (відео)

Фото ФК «Динамо»

Поєдинок закінчився нічиєю 1:1

У неділю, 8 липня, київське «Динамо» провело третій контрольний поєдинок на навчально-тренувальному зборі в Австрії.

Гра зі швейцарським «Люцерном» відбулася в Оберперфусі, інформує офіційний сайт столичного клубу.

Перша половина першого тайму була доволі спокійною, гольових моментів обидві команди не створювали, але м’яч більше контролювали гравці київської команди.

Команди голами не відзначилися, тож пішли на перерву за невідкритого рахунку – 0:0.

На 58-й хвилині швейцарці відкрили рахунок у матчі. Саймон Гретер пройшовся із м’ячем на лівому фланзі та завдав удару, який став влучним.

Рівно за 10 хвилин після того, як швейцарці відкрили рахунок, Артем Бєсєдін, пройшовши з м’ячем на правому фланзі, відповів на їхній гол потужним результативним ударом з-за меж штрафного майданчика «Люцерна».

Більше командам відзначитися голами не вдалося, тож матч завершився результативною нічиєю – 1:1.