«Динамо» поступилося найстарішому клубу континентальної Європи у першому матчі зборів

Фото ФК «Динамо»

Київський клуб програв «Санкт-Галлену» зі Швейцарії

У п’ятницю, 19 січня, київське «Динамо» провело свій перший контрольний матч на тренувальному зборі в Іспанії.

Суперником був швейцарський клуб «Санкт-Галлен», інформує офіційний сайт «біло-синіх».

Матч відбувся у футбольному центрі Марбельї.

«Санкт-Галлен» – професійний футбольний клуб з однойменного міста. Започаткований 19 квітня 1879 року. Це – найстаріший клуб Швейцарії та континентальної Європи.

«Динамо» зазнало поразки, пропустивши по голу під завісу кожного з таймів – 0:2.

Товариський матч з футболу

«Динамо» (Київ) – «Санкт-Галлен» (Швейцарія) – 0:2 (0:1)

«Динамо» у 1-му таймі: Маханьков, Кендзьора, Бурда, Шабанов, Пиварич, Шепелєв, Буяльський, Гармаш, Вербич, Гонсалес, Хльобас.

«Динамо» у 2-му таймі: Бущан, Морозюк, Хачеріді, Кадар, Миколенко, Алібеков, Ротань, Шапаренко, Смирний, Калітвиіцев, Бєсєдін.