«Динамо» - «Верес»: матч при порожніх трибунах закінчився внічию

Футболісти київського «Динамо» зіграли внічию з рівненським «Вересом» у поєдинку 10-го туру чемпіонату України серед клубів Прем'єр-ліги.

Матч на стадіоні «Динамо» ім. В. В. Лобановського закінчився з рахунком 0:0.

Арбітр додав три хвилини до загального часу, але це не допомогло київській команді обіграти новачків Прем'єр-ліги.

У першому таймі «Динамо» виглядало гостріше, однак «Верес» не відсиджувався в захисті. У складі «Вереса» найбільш активним був Волошинович, що мав два моменти для взяття воріт Коваля.

Другий тайм відбувався при незначній перевазі динамівців. Найкращі моменти киян «запоров» Мбокані.

На 90-й хвилині Хацкевич вирішив випустити ще одного нападника, кинувши у бій Артема Бєсєдіна. Але марно.

«Динамо» набирає 23 очки та відстає від «Шахтаря» на 2 бали. У команди з Рівного – 16.

В рамках 11 туру «Динамо» зіграє на виїзді проти «Зорі»; на «Верес» очікує «Сталь».

Як повідомлялося, матч «Динамо» - «Верес» відбувся без глядачів

«Динамо» покарано одним матчем дискваліфікації за поведінку вболівальників у матчі Суперкубка України проти «Шахтаря» (0:2).

КДК ФФУ виніс вердикт по відношенню до киян ще 3 серпня, однак через те, що «біло-сині» подали протест з приводу цього рішення, всі наступні ігри відбулися з глядачами на трибунах.