«Динамо» та «Бешикташ» зіграли внічию у Лізі чемпіонів

У другому турі групового раунду Ліги чемпіонів київське«Динамо» зіграло у Стамбулі внічию з турецьким «Бешикташем»

У другому турі Ліги чемпіонів київське «Динамо» зіграло внічию зі стамбульським «Бешикташем». Матч на стадіоні «Vodafone Arena» у Стамбулі завершився рахунком 1:1.

Кияни першими пропустили - на 29 хвилині півзахисник Рікарду Куарежма відкрив рахунок ідеальним ударом зі штрафного.

Відігратися команда Сергія Реброва змогла у другому таймі - на 65 хвилині зустрічі дебютний гол у Лізі чемпіонів забив 18-річний футболіст Віктор Циганков.

Ліга чемпіонів. Груповий раунд, 2-й тур. Група В.

«Бешикташ» – «Динамо» 1:1

Голи: Куарежма, 29 – Циганков, 65.

«Бешикташ»: Фабрі - Бек, Марсело, Тошич, Еркін - Арслан (Інлер, 77), Хатчінсон - Куарежма, Таліска, Адріано (Тосун, 68) - Абубакар (Фрай, 85).

«Динамо»: Рудько - Морозюк, Хачеріді, Віда, Антунеш - Рибалка - Ярмоленко, Гармаш, Буяльський (Корзун, 22), Гонсалес (Циганков, 62) - Мораес (Гладкий, 78).