«Дніпро» мінімально обіграв «Крижаних Вовків» і вийшов на перше місце в турнірній таблиці

Всі шайби в матчі були закинуті в нерівних складах

У Херсоні відбувся перенесений матч 15-го туру чемпіонату Української хокейної ліги

У Херсоні відбувся перенесений матч 15-го туру чемпіонату Української хокейної ліги, де місцевий «Дніпро» зустрічався з «Крижаними Вовками».

Про це повідомляє прес-служба ліги.

Напередодні зустрічі херсонці бачилися явними фаворитами, з огляду на результати минулих матчів і кадрові проблеми «вовків».

«Дніпро» пішов в атаку з першого ж розіграшу шайби, і вже на шостій хвилині Руслан Ромащенко реалізував перше вилучення в матчі. Через хвилину Олексій Янишевский подвоїв рахунок, втікши у відрив від захисників киян, будучи в меншості.

Ще в першому періоді «Крижані Вовки» скоротили в різницю в рахунку - ключку під кидок Сергія Мікульчика підставив Олексій Черемнов.

Рахунок 2:1 на табло горів до самої фінальної сирени. Шанси поперемінно виникали то біля однієї команди, то в іншої, але голкіпери відмінно справлялися з усіма кидками. Найкращий матч в сезоні провів воротар «Крижаних Вовків» Віталій Власенко, який відбив 56 з 57 кидків.