«Дніпро» обіграв «Хімік» і другий рік поспіль виграв Кубок України з баскетболу

«Дніпро» виграв Кубок України.

Дебют матчу краще провів «Дніпро». Команда Дениса Журавльова традиційно дуже непогано рухала м’яча в атаці, реалізувала майже 50% кидків з-за дуги і краще втікала у швидкі атаки.

«Хімік» намагався користуватись своєю перевагою у габаритах, заграючи у фарбі Петрова та Павлова, які були дуже активними під кошиком, інформує прес-служба Федерації баскетболу України.

Абсолютно кращим гравцем у першій половині був форвард «Дніпра» Дмитро Глєбов, який за 17 хвилин відзначився 17 очками. Саме досвідчений форвард вивів «Дніпро» вперед на три очки перед великою перервою, реалізувавши свій третій дальній у першій половині, але, треба зазначити, «Хімік» зумів вирівняти гру і призупинити суперника у другій чверті.

У третій чверті команді Журавльова вдавалось тримати «Хімік» на відстані 4-5 очок, а під завісу десятихвилинки чинним володарям трофею зусиллями Мішули та Тимофеєнка вдалося оформити міні-ривок, завдяки якому на заключну 2-хвилинну перерву команди пішли за «+8» для «Дніпра».

Вже на початку четвертої чверті «Дніпро» завдяки активним діям капітана Тимофеєнка, який дуже вчасно додав у нападі, отримав двозначну перевагу. «Хімік» зберіг інтригу завдяки двом влучним триочковим Колтера та міг повернутися до гри у заключній фазі, але дві невлучні спроби Марченка за півтори хвилини до фінальної сирени фактично поставили крапку у цьому матчі. «Дніпро» засушив гру та втримав перевагу, довівши фінальний матч до перемоги.

Команда Дениса Журавльова у перемогла «Хімік» і другий рік поспіль стала володарем Кубку України.

Кубок України з баскетболу

Фінал

«Хімік» - «Дніпро» 71:78 (16:22, 18:15, 14:19, 23:22)

«Хімік»: Колтер 22 + 5 підбирань + 3 передачі + 2 перехоплення - 2 втрати, Мальчевський 10 + 6 підбирань, Еріанс 7 + 3 перехоплення, Марченко 2, Антіпов 0 - старт, Петров 18 + 8 підбирань + 4 передачі, Сівір 8 + 6 підбирань + 3 передачі + 2 перехоплення, Павлов 4 + 5 підбирань

«Дніпро»: Глєбов 21 + 7 підбирань + 4 передачі - 4 втрати, Тимофеєнко 20 + 10 підбирань - 4 втрати, Мішула 14 + 8 передач, Ревзін 9 + 5 підбирань, Шундель 4 - старт, Шевченко 4, Закурдаєв 4, Сізов 2