«Дніпро» та «Черкаські Мавпи» знову розгромно програли у Кубку Європи

Дніпряни поступилися у Греції, а черкасці – у Данії

«Дніпро» програв на виїзді грецькому «Арісу» у матчі групового етапу Кубку Європи FIBA.

Лише певний час від початку поєдинку гра була більш-менш рівною. Надалі господарі невпинно пішли у відрив, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

На велику перерву господарі вже мали 17 очок переваги. За другу чверть гравці Дніпра не реалізували жодного з п’яти дальніх кидків.

По перерві українці не запропонували господарям нездоланну контргру, тому ті впевнено продовжили набирати очки.

«Аріс» (Греція) – «Дніпро» (Україна) – 86:61 (24:12, 19:14, 32:26, 11:9)

У заключному для себе матчі євросезону команда Дениса Журавльова зіграє вдома 21 листопада проти фінської «Катаї».

Окрім того, «Черкаські Мавпи» програли на виїзді данському «Баккен Беарс» у матчі групового етапу того ж таки Кубку Європи.

Господарі очікувано потужно почали поєдинок і довели його до розгромної перемоги.

Найкращим у гостей став Брендон Янг – 25 очок. Руслан Отверченко набрав 17. Та цих зусиль було надто мало, аби суттєво вплинути на перебіг боротьби та загальний результат.

«Черкаські Мавпи» зазнали четвертої поразки у п’яти матчах.

«Баккен Беарс» (Данія) – «Черкаські Мавпи» (Україна) – 121:89 (34:20, 27:22, 31:25, 29:22)

У заключному поєдинку єврокубкового сезону українці зіграють у Румунії проти «Стяуа» 21 листопада. Це буде втішний поєдинок за третє місце в групі.