Друге золото за день. Дзюдоїст Зантарая став дворазовим чемпіоном Європи

Українець переміг у фіналі, виконавши ефектний кидок

Георгій Зантарая  завоював золото на чемпіонаті Європи з дзюдо, який проходить у Варшаві. Українець став кращим у ваговій категорії до 66 кг, вигравши всі 5 сутичок.

У попередньому раунді Зантарая поляка Патрика Вавжічека, італійця Маттео Медвеса і білоруса Дмитра Минькова, а в півфіналі виявився сильнішим словака Матея Поляка.

За золото Георгій боровся з 22-річним словенцем Адріаном Гомбочем, який на Олімпійських іграх в Ріо боровся за бронзу, але залишився без медалі. За три хвилини до кінця українець провів успішний кидок, уклавши суперника на лопатки, і отримав оцінку іппон. Це дозволило Зантарая вдруге в кар'єрі стати чемпіоном Європи. Перший раз Георгій виграв золото континентальної першості в 2009-му в Роттердамі, але тоді він виступав у ваговій категорії до 60 кг. В цьому же дивізіоні наш дзюдоїст став чемпіоном світу в 2011-му.

Золото Зантарая стало для України вже другим на цьому чемпіонаті Європи. Раніше золото у ваговій категорії до 48 кг завоювала 16-річна Дарина Білодід.