Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Два клуби Прем'єр-ліги України пропонують реформувати чемпіонат U-21

  • Розсилка
  Фото: Є. Кравс - Два клуби Прем'єр-ліги України пропонують реформувати чемпіонат U-21
  Фото: Є. Кравс

  «Верес» та «Карпати» вже звернулися в УПЛ

  «Верес» та «Карпати» звернулися в Прем'єр-лігу України з пропозицією провести реформу чемпіонату України U-21 вже із сезону 2018/19.

  Клуби пропонують скасувати проведення чемпіонату України серед команд U-21 вже із наступного сезону.

  «Головним завданням турніру дублерів є ефективна підготовка та розвиток молодих футболістів до рівня основних команд клубів. Ще більш важливим завданням цих змагань є формування конкурентноспроможного продукту на ринку трансферних прав футболістів. Станом на поточний момент змагання Чемпіонату України серед команд U-21 і близько не виконують жодного з цих завдань», – вважає технічний директор «Карпат» Тарас Гордієнко.

  На думку «Карпат» та «Вереса», очевидною альтернативою змаганням команд U-21 є участь резервних команд клубів у змаганнях нижчих ліг професійного футболу.

  «Це є досвід, який успішно практикувався в Україні впродовж тривалого часу. За такою формулою (змагання U-19 – резервна команда у нижчій лізі – головна команда) вибудувана структура росту футболістів у більшості провідних футбольних країн Європи», – йдеться у заяві.

  Клуби пропонують наступні нововведення:

  – на початку, тобто на наступний сезон, найкращі 3-4 команди за підсумками змагань U-21 поточного сезону матимуть право заявитися до участі у змаганнях першої ліги, решта – до участі у змаганнях другої ліги;

  – резервні команди не матимуть права виступів у тій самій лізі, що і головна команда (це торкається як випадків потенційного підвищення у класі резервної команди, так і фактичного пониження у класі головної команди); інших обмежень на переміщення резервних команд у класі не існуватиме;

  – відсутність обмежень для гравців резервних команд на виступи за головну команду та чіткий перелік обмежень виступів гравців основної команди за резервну (наприклад, тільки у матчах на період дискваліфікації за основну команду через жовті картки, на період відновлення після хвороб чи травм тощо).

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ