рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Двох відомих російських біатлоністів МОК не допустить до Олімпіади у Кореї?

  • Розсилка
  Сергій Устюгов. Фото AFP - Двох відомих російських біатлоністів МОК не допустить до Олімпіади у Кореї?
  Сергій Устюгов. Фото AFP

  У списку так званих чистих спортсменів не виявилося Антона Шипуліна та Сергія Устюгова

  У Москві відбулася нарада представників Олімпійського комітету Росії (ОКР) з комісією по допуску спортсменів на Олімпіаду-2018.

  Очікується, що у вівторок, 23 січня, на нараді ОКР будуть озвучені прізвища відсторонених і дана оцінка діям комісії Міжнародного олімпійського комітету (МОК).

  «Головною темою переговорів нашої робочої групи з колегами з Міжнародного олімпійського комітету був, звичайно, список російських спортсменів, яких МОК готовий запросити у Пхьончхан», - заявив перший віце-президент ОКР Станіслав Поздняков.

  «Ми спочатку виходили з непорушного права всіх чистих спортсменів взяти участь в Олімпійських іграх. На превеликий жаль, у тому списку, який нам надали напередодні, не виявилося цілої низки провідних російських атлетів з кількох видів спорту», - додав він.

  Зокрема, мова йде про Віктора Ана, Антона Шипуліна, Сергія Устюгова.

  «Вони не були фігурантами розглядів комісії Освальда, вони також ніколи не були замішані у будь-яких допінгових історіях. Проте, їхні імена у списку потенційних учасників Ігор на даний момент відсутні», - зауважив Поздняков.

  «Відповідно до рішень виконкому, МОК має виняткове право запрошувати або не запрошувати тих чи інших спортсменів. Разом з тим, ці причини повинні бути обґрунтовані та роз'яснені спортсменам», - продовжив він.

  Зазначається, що на даний момент вся інформація носить поки попередній характер.

  Джерело: Спорт-Экспресс

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ