«Ференцварош» Петряка, «Рига» Скрипника і «Вардар» Новака вилетіли з Ліги Європи

У свою чергу український форвард «Кайрата» Есеола взяв участь у розгромі «Енгордані»

Три клуби з представниками України припинили виступи в першому раунді кваліфікації Ліги Європи.

«Ференцварош» Івана Петряка поступився «Маккабі» з Тель-Авіва - 0:1 (перший матч - 1:1).

Українець провів на полі 74 хвилини.

«Рига» під керівництвом Віктора Скрипника в серії пенальті програла софійському ЦСКА - 1:0 (1:1 в овертаймі і 3:5 в серії пенальті).

«Вардар» Євгена Новака не зміг здолати «П'юнік» - 0:2 (перший матч - 0:1).

Українець провів на полі весь матч.

У свою чергу ще два українця відзначилися голами в матчах першого відбіркового раунду Ліги Європи.

Форвард «Кайрата» Адерінсола Есеола взяв участь у розгромі «Енгордані» - 7:1.

Українець на 42-й хвилині зробив рахунок 3:0, а в перерві був замінений на В'ячеслава Швирьова.

Нападник «Левадії» Роман Дебелко відіграв один м'яч у зустрічі з «Дандолком» (1:2)

Українець вийшов у стартовому складі, на 19-й хвилині отримав жовту картку, а на 42-й забив гол.