Формула-1. Австралієць Ріккардо виграв Гран-прі Малайзії

Лідер генеральної классификакации Ніко Росберг фінішував третім, але все одно зміцнив своє лідерство.

Австралійський пілот команди «Ред Булл» Даніель Ріккардо став переможцем Гран-прі Малайзії в Формулі-1. Друге місце посів його партнер по команді голандець Макс Ферстаппен, третім став німецький гонщик «Мерседеса» і лідер генеральної класифікації Ніко Росберг.

На початку гонки лідером пелотона був британець Льюїс Хемілтон, а Росберг після зіткнення з Себастьном Феттелем на «Феррарі» перебував на передостанній позиції. Однак у середині дистанції на боліді лідируючого Хемілтона згорів мотор, а Росберг зміг приїхати до подіуму.

Також зазначимо, що лише другий раз в сезоні переможцем гонки не став пілот «Мерседес». Перший раз це сталося на Гран-прі Іспанії 15 травня, коли два гонщики німецької команди завершили гонку достроково, а тріумфатором став представник «Ред Булл» Макс Ферстаппен.

За підсумками Гран-прі Малайзії Ніко Росберг залишається лідером чемпіонату, випереджаючи Льюїса Хемілтона на 23 очки. Третю позицію утримує Даніель Ріккардо.