Футбольний матч чемпіонату Франції двічі зупиняли через заворушення уболівальників

Фото AFP

Зустріч «Монпельє» – «Нім» ледь не була зірвана

Матч 8-го туру чемпіонату Франції з футболу «Монпельє» – «Нім» був двічі припинений через заворушення на трибунах.

Про це повідомляє видання L'Equipe.

Вперше гра була припинена у першому таймі на шість хвилин через зламану під напором уболівальників огорожу на трибунах за воротами.

На 80-й хвилині зустрічі за рахунку 3:0 на користь господарів суддя вдруге зупинив зустріч через вболівальника «Монпельє», який прорвався на поле.

Через заворушення до трибуни були стягнуті представники правоохоронних органів.

Футболісти «Монпельє» підійшли до трибуни в спробі заспокоїти уболівальників, тоді як гравці «Німа» після інциденту покинули поле.

Через півгодини гра поновилася, вболівальники були попереджені про те, що в разі повторення заворушень матч буде завершено, а господарям буде записано технічну поразку.

У підсумку гра завершилася перемогою «Монпельє» – 3:0. Завдяки перемозі команда піднялася на друге місце у турнірній таблиці з 15 очками.