Гол екс-форварда «Шахтаря» потрапив у топ-10 неспортивних моментів у футболі за всю історію

Луїс Адріано

Вчинок Луїса Адріано замкнув топ-10 найбільш неспортивних моментів

Популярний портал WatchMojo опублікував свою версію найбільш неспортивних моментів в історії футболу.

У десятку увійшов гол екс-нападника «Шахтаря», а нині «Спартака», Луїса Адріано

У матчі групового турніру Ліги чемпіонів-2012/13 проти «Норшелланна» він проігнорував неписане правило fair play і, замість того, щоб віддати м'яч супернику, вразив його ворота.

Примітно, що знаменитий гол рукою у виконанні Дієго Марадони у ворота Англії в чвертьфіналі Чемпіонату світу -1986 став тільки другим.

На перше ж місце портал поставив гру рукою виконанні уругвайця Луїса Суареса на останній хвилині чвертьфіналу чемпіонату світу-2010 проти Гани.

Суарес зупинив м'яч, що летів у ворота і отримав червону картку. Асамоа Гьян не реалізував пенальті, а в серії післяматчевих 11-метрових ударів уругвайці виявилися сильнішими (1:1, пенальті - 4:2).

Зазначимо, що вчинок Луїса Адріано замкнув топ-10 найбільш неспортивних моментів.

1. Гра рукою у виконанні Луїса Суареса (Уругвай - Гана, чемпіонат світу, 2010)
2. «Рука Бога» Дієго Марадони (Аргентина - Англія, чемпіонат світу, 1986)
3. Гра рукою у виконанні Тьєррі Анрі (Франція - Ірландія, відбірковий турнір чемпіонату світу, 2009)
4. Грубий фол Бена Тетчера на Педру Мендеші ( «Манчестер Сіті» - «Портсмут», чемпіонат Англії, 2005)
5. Вилучення Зінедіна Зідана (Італія - Франція, фінал чемпіонату світу, 2006)
6. Бійка одноклубників Лі Бойєра і Кірона Дайєра ( «Ньюкасл» - «Астон Вілла», чемпіонат Англії, 2005)
7. Поганий день Пепе, який атакував Хав'єра Каскеро ( «Реал» - «Хетафе», чемпіонат Іспанії, 2009 рік)
8. Плювок Франка Райкарда в Руді Феллера (Нідерланди - Німеччина, чемпіонат світу, 1990 рік)
9. Підлий удар Давіда Наварро, що зламав ніс Ніколасу Бурдіссо (Ліга чемпіонів, «Валенсія» - «Інтер», 2007 рік).
10. Неспортивний гол Луїса Адріано (Ліга чемпіонів, «Шахтар» - «Норшелланн», 2012 рік)