Гольфисткам заборонили носити міні-спідниці та декольте

  Нововведення LPGA вже зазнало масованої критики з боку гравців і вболівальників.
  Жіноча професійна асоціація гольфу (LPGA) ввела новий дрес-код для гольфісток, який забороняє їм одягати форму з глибоким вирізом на грудях, короткі спідниці і штани, повідомляє The Guardian. Це рішення було піддано жорсткій критиці як з боку співтовариства спортсменок, так і пересічних любителів цього виду спорту. Teen Vogue звинувачував керівний
  • 17 Липня, 18:42
  • Розсилка

  Нововведення LPGA вже зазнало масованої критики з боку гравців і вболівальників.

  Жіноча професійна асоціація гольфу (LPGA) ввела новий дрес-код для гольфісток, який забороняє їм одягати форму з глибоким вирізом на грудях, короткі спідниці і штани, повідомляє The Guardian. Це рішення було піддано жорсткій критиці як з боку співтовариства спортсменок, так і пересічних любителів цього виду спорту. Teen Vogue звинувачував керівний орган у жіночому професійному гольфі в тому, що жінки буду ущемлені у своїх правах. Прогресивний і впливовий молодіжний журнал також зазначив, що цим дрес-кодом організація робить великий крок «назад».

  Після 2 липня LPGA почала розсилати по електронній пошті всім гравцям листи, в яких докладно описується великий список одягу, який більше не буде дозволено на матчах і офіційних вечірках у Турі. «Нова форма одягу допоможе гольфісткам презентувати себе більш професійно і створить більш позитивний образ нашої гри», - повідомила співробітник відділу комунікацій LPGA Хізер Дейлі-Донофріо.


  Джерело: УНІАН

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ