Гравець збірної України забив дебютний м'яч у чемпіонаті Німеччини

Український півзахисник «Дармштадта» Денис Олійник відзначився першим забитим голом на чемпіонаті Німеччини

Гравець збірної України забив свій дебютний м'яч у Бундеслізі у ворота «Хоффенхайма».

Олійник вийшов на поле лише на 75-й хвилині, проте сповна віддячив тренеру за наданий шанс. Уже в доданий час Денис скористався помилкою голкіпера гостей Бауманна і замкнув простріл Сірігу з правого флангу.

Таким чином 29-річний півзахисник зрівняв рахунок і врятував свою команду від поразки (на момент голу Олійника «Хоффенхайм» вигравав 1:0). Крім Олійника у складі «Дармштадта» 83 хвилини провів на полі інший українець – Артем Федецький. На останніх хвилинах матчу українця замінив автор гольової передачі Сірігу.