Харківський «Житлобуд-1» розтрощив «Легенду» у фіналі жіночого Кубку України з футболу

Фото ФФУ

Харків'янки здобули перемогу з рахунком 8:0

У Тернополі харківський «Житлобуд-1» напрочуд легко додав до свого активу кубок України, перемігши чернігівську «Легенду-ШВСМ» із рахунком 8:0.

Стартові хвилини пройшли у досить рівній боротьбі. Втім, довго чекати на взяття воріт глядачам не довелося, інформує офіційний сайт Федерації футболу України.

Уже на 18-й хвилині Ольга Овдійчук засмутила воротаря номінальних господарів Катерину Діхтяр. За сім хвилин нападник національної збірної забила і вдруге, завдавши влучного удару головою під поперечину.

До перерви представниці Харкова забили ще двічі, фактично поховавши будь-які шанси «Легенди» і деморалізувавши суперниць. Два м’ячі до свого активу записала Єлизавета Костюченко.

Активно «Житлобуд-1» розпочав і другу половину зустрічі. Ольга Овдійчук відзначилася втретє на 48-й хвилині.

Зупинятися команда Валентини Котик не хотіла: після стандарту головою влучно пробила Ганна Вороніна. 0:6.

Надалі Вороніна забила у падінні ножицями після флангової передачі. А крапку у матчі в стилі Гарета Бейла та Кріштіану Роналду поставила Дар’я Апанащенко, якій вдався неймовірний за красою удар в падінні через себе.

Кубок України з футболу

Жінки

Фінал

«Легенда-ШВСМ» - «Житлобуд-1» - 0:8 (0:4)

Голи: Овдійчук (18, 25, 48), Костюченко (36, 45), Вороніна (56, 69), Апанащенко (87).

«Легенда-ШВСМ»: Діхтяр (Лутченко, 85), Перевізник, Коча, Панцулая, Деркач, Лимар, Лашко, Скидан, Куніна, Шматко (Салай, 60), Михайлюк (Семеженко, 80).

«Житлобуд-1»: Шульга, Андрущак, Костюченко, Утицьких, Голиш (Петрик, 64), Апанащенко, Хаванська, Вороніна, Шевчук (Мозольська, 58), Кочнєва (Нестеренко, 72), Овдійчук.