Кадетська збірна України з баскетболу поступилася одноліткам з Болгарії

Це вже друга поразка нашої команди в болгарському Габрово

Чоловіча кадетська збірна України U-16 програла одноліткам з Болгарії в контрольному поєдинку – 56:65.

Про це повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

Стримавши стартовий тиск суперника наші хлопці перехопили ініціативу та вийшли вперед завдяки триочковим Коваля й Івашова. Стартову чверть українці закінчили з 11-очковою перевагою.

За другу чверть господарям так і не вдалося змінити перебіг подій. То ж на велику перерву різниця майже не змінилася – 10 очок.

А от з третьої чверті суперник таки почав збільшувати тиск. Українці не витримали і до заключної чверті ситуація вирівнялася.

За останні 10 хвилин болгари з натхненням не дозволили нашій команді знову відірватися вперед, а на останніх хвилинах забезпечили переможний результат.

Найрезультативнішими в складі збірної України були Олександр Ковляр (15 очок, 5 підбирань) та Юрій Коваль (13 очок, 4 підбирання)

Це вже друга поразка нашої команди в болгарському Габрово. Напередодні вона поступилися Румунії – 61:67.

Контрольний матч з баскетболу

Україна – Болгарія 56:65 (26:15, 11:12, 6:16, 13:22)

Україна: Ковляр 15 + 5 підбирань + 5 перехоплень, Коваль 13 + 4 підбирання – 4 втрати, Літвінов 7 + 9 підбирань, Лопухов 2, Шумейко 0 + 3 перехоплення – 2 втрати – старт, Івашов 9, Горобченко 7 – 4 втрати, Мустяца 2, Рідько 1, Тиртишник 0, Лесік 0 + 4 підбирання, Стальмаков 0