Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Клуб «Черкаський Дніпро» змінив почесного президента та назву

  • Розсилка
  Клуб «Черкаський Дніпро» змінив почесного президента та назву

  Тепер команда називатиметься «Черкаський Дніпро - Академія Білозір'я»

  Відбулися чергові загальні збори громадської організації ФК «Черкаський Дніпро», які розглянули низку важливих організаційно-кадрових питань.

  Про це повідомляє офіційний сайт черкаського футбольного клубу.

  «Зважаючи на спільне рішення представників громадськості міста Черкаси та громади села Білозір'я від 9 листопада 2014 року про об'єднання організаційних, матеріальних і фінансових ресурсів футбольних клубів «Черкаський Дніпро» та «Зоря» і створення на цій основі більш потужної інфраструктури основного професійного клубу Черкащини, враховуючи відсутність фінансової підтримки футбольного клубу з боку підприємств різних форм власності міста Черкаси, змінено назву громадської організації футбольний клуб «Черкаський Дніпро» на «Об'єднаний футбольний клуб територіальних громад Черкащини «Черкаський Дніпро - Академія Білозір'я». Затверджено нову редакцію статуту», - йдеться у зверненні.  Підтверджено повноваження генерального директора Сергія Білоусова, який ще раніше був затверджений на цій посаді.

  Збори розглянули заяву почесного президента футбольного клубу Бондаренка А.В. стосовно припинення ним виконання обов'язків почесного президента та задовольнили це прохання.

  Одночасно збори обрали почесним президентом футбольного клубу Ільченка Віталія.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ