Команди Ягупової та Завидної програли чергові матчі у своїх чемпіонатах

Дар’я Завидна в атаці

Жіноча збірна України з баскетболу: результати у клубах

Закордонні клуби, у яких виступають гравці жіночої збірної України, зіграли чергові матчі у національних чемпіонатах.

Про це повідомляє офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Іспанія
«Авеніда» – «Університаріо Феррол» – 59:54 (12:11, 13:11, 11:20, 14:12)
За 24 хвилини у складі господарів Д’Андра Мосснабрала 3 очки (1/5 двоочкових, 0/1 триочкових, 1/6 штрафних), 3 підбирання, 4 передачі. «Авеніда» утримує лідерство у чемпіонаті – чотири перемоги.

Туреччина
«Чукурова» – «Хатай» – 76:91 (16:27, 22:16, 22:25, 16:23)
Аліна Ягупова за майже 35 хвилин у складі господарів набрала 13 очок (5/11 двоочкових, 0/5 триочкових, 3/3 штрафних), 5 підбирань, 7 передач. Людмила Науменко за майже 17 хвилин набрала 6 очок (1/2 двоочкових, 1/2 триочкових, 1/2 штрафних), 3 підбирання. Команда українок на 10-му місці – одна перемога.

Польща
«Відзев» – «Енерга» – 63:75 (17:14, 25:18, 9:26, 12:17)
Дар’я Завидна за 26:35 у складі господарів набрала 13 очок (2/2 двоочкових, 3/7 триочкових), 2 підбирання, 1 передачу. «Відзев» посідає передостаннє 12-е місце – п’ять поразок.

Бельгія
«Намур» – «Кастор Брейн» – 54:72
Олеся Малашенко у цьому подинку на майданчик не виходила. Сьома поспіль перемога команди українки на старті сезону.

Угорщина
«ПІНКК Печ» – «Мішкольц» – 54:78
Олена Самбурська у складі господарів на майданчик не виходила.  Команда українки з однією перемогою посідає 7-е місце.

Словаччина
«П’єштанске Чайки» – «Ружомберок» – 56:50
Ольга Яцковець набрала у складі гостей 4 очки за 21 хвилину, а також 2 підбирання, 1 передачу. «Ружомберок» на другому місці у чемпіонаті – три перемоги.