Кращий боксер Росії сенсаційно програв нокаутом у США

  Андре Уорд переміг технічним нокаутом Сергія Ковальова
  Колишній чемпіон світу в напівважкій вазі за версіями WBA, WBO і IBF Сергій Ковальов не зміг повернути собі втрачені пояса. Росіянин у матчі-реванші досить сенсаційно програв нокаутом у США непереможному американцеві Андре Уорд. Кращий боксер РФ активно почав поєдинок, зі стартових секунд намагаючись пробивати по корпусу. Чемпіон впевнено
  • 18 Червня, 10:28
  • Розсилка

  Андре Уорд переміг технічним нокаутом Сергія Ковальова

  Колишній чемпіон світу в напівважкій вазі за версіями WBA, WBO і IBF Сергій Ковальов не зміг повернути собі втрачені пояса. Росіянин у матчі-реванші досить сенсаційно програв нокаутом у США непереможному американцеві Андре Уорд.

  Кращий боксер РФ активно почав поєдинок, зі стартових секунд намагаючись пробивати по корпусу. Чемпіон впевнено оборонявся, демонструючи хорошу швидкість на ногах і регулярно відповідаючи лівими зустрічними.

  Ковальов всіляко намагався вести бій першим номером, однак явної домінації росіянина в ринзі не було. Уорд класно лавірував у канатів і спокійно йшов з-під тиску суперника, майстерно блокуючи його удари, відповідаючи на протиході.  

  А в другій половині поєдинку чемпіон і зовсім почав перехоплювати ініціативу. Андре все частіше викидати різкі удари з лівої, дістаючи голову Ковальова.

  Вирішальним став восьмий раунд, в якому Уорд пару разів ударив явно нижче пояса, ніж збив дихання росіянину. А потім чемпіон жорстко потрапив правою в щелепу, після чого претендент поплив. У підсумку рефері вирішив зупинити бій, зафіксувавши перемогу американця технічним нокаутом.  Варто зазначити, що перед боєм букмекери не віддавали переваги жодному з боксерів. При цьому на дострокову перемогу Уорда коефіцієнт був лише 15, водночас як аналогічні котирування на росіянина були 2.80.

  Джерело: obozrevatel.com

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ