Кубок Європи. «Черкаські Мавпи» поступилися «Керавносу», але вийшли в перший етап групового раунду

Найрезультативнішим гравцем матчу став легіонер «Мавп» - атакуючий захисник Брендон Янг

«Черкаські Мавпи» поступилися кіпрському «Керавносу» з рахунком 61:64 у другому матчі фіналу кваліфікації Кубка Європи FIBA.

Уже з першої чверті команда Максима Міхельсона потрапила під пресинг господарів паркету і по ходу двох наступних чвертей перебувала в статусі аутсайдера.

Остання десятихвилинка пройшла на рівних - обидві команди набрали по 15 очок, однак загальний рахунок зустрічі був 64:61 на користь «Керавносу».

Незважаючи на поразку на виїзді, «Мавпи» все одно пройшли в основний раунд єврокубка завдяки різниці очок за результатами двох матчів.

У першому поєдинку у черкаської команди був гандикап у 11 пунктів, який і врятував їх у другій зустрічі.

Найрезультативнішим гравцем матчу став легіонер «Мавп» - атакуючий захисник Брендон Янг з США, який набрав 13 очок, а також зробив 3 підбирання та 4 асисти.