Кубок світу. Жюстін Бреза - переможниця мас-старту у жінок, Джима потрапила в ТОП-10

Жюстін Бреза

У французькому Ансі закінчилася жіноча гонка з масовим стартом в рамках третього етапу Кубка світу

В Ансі відбулася гонка в мас-старті в рамках етапу Кубка світу з біатлону. Переможницею стала француженка Жюстін Бреза, повідомляє офіційний сайт змагань.

11 секунд їй поступилася білоруска Ірина Кривко, у якої срібло. Бронзу завоювала Лаура Дальмаєр (Німеччина).

Три українські спортсменки - сестри Віта і Валя Семеренко та Юлія Джима - після «чистого» першого вогневого рубежу йшли в групі лідерів, але утримати цей темп не змогли.

В результаті найкращий результат показала Юлія Джима - 7-е місце (у неї 1 промах). Вона відстала від лідера на 30 секунд. Валентина Семеренко фінішувала 15-ю (1 промах), Віта Семеренко з трьома промахами прийшла 17-ю.