Кубок України. «Динамо» та «Шахтар» здобули перемоги

Відбулися матчі 1/8 фіналу Кубку України.

На столичному НСК «Олімпійський» завершився матч 1/8 фіналу Кубка України з футболу, в якому київське «Динамо» приймала луганську «Зорю» і виграло в додатковий час - 5:2.

Доля матчу була вирішена в овертаймі, який кияни виграли з рахунком 3:0.

«Динамо» - «Зоря» - 5:2 (1:1)

Голи: 1:0 - Гонсалес (14), 1:1 - Рафаель (21), 2:1 - Циганков (65), 2:2 - Сіваков (89), 3:2 - Гонсалес (97), 4:2 - Мораєс (100-пен), 5:2 - Мораєс (119-пен)

У Львові завершився матч 1/8 фіналу Кубка України з футболу, в якому донецький «Шахтар» приймав «Олександрію» і виграв з рахунком 2:1.

Доля путівки до чвертьфіналу була вирішена в кінцівці гри. Гірники набагато активніше почали гру і отримали перевагу в рахунку вже на 13-й хвилині, коли гол забив Тарас Степаненко.

Другий гол у цьому матчі гірники забили на 90-й хвилині. Вихід «гірників» 3 в 3 закінчився точним ударом Ромеро Марлоса - 2:0. І тільки після цього «Олександрія» спромоглася на гол. Відзначився Яремчук.

«Шахтар» - «Олександрія» - 2:1 (1:0)

Голи: 1:0 – Степаненко (13), 2:0 – Марлос (90), 2:1 – Яремчук (90)