Кубок України. «Маріуполь» став першим півфіналістом

В 1/4 фіналу підопічні Севідова в гостях переграли «Ворсклу»

У середу, 29 листопада, відбуваються матчі 1/4 фіналу Кубка України. У першому матчі програми «Ворскла» в Полтаві приймала «Маріуполь». Ці команди грали минулого тижня в Прем'єр-лізі і тоді на виїзді перемогла «Ворскла» (1:0), забивши гол у меншості.

Для господарів поля все починалося доволі добре, адже на 13-й хвилині матчу рахунок відкрив Кулач. Втім, через 12 хвилин паритет відновив Борячук.

Надалі команди показували доволі рівну гру, однак останнє слово цього разу залишилося за гостями з «Маріуполя». На 77-й хвилині класний гол п'ятою забив Тищенко. Більше рахунок у матчі не змінювався, а «Маріуполь» став першим півфіналістом Кубка України поточного сезону.