Кубок України з баскетболу. «Будівельник» з боєм переміг «Динамо» в Одесі

Також вже визначились два чвертьфіналісти Кубку України

Першим клубом, який подолав 1/8 фіналу став харківський «Політехнік». Команда Тимура Арабаджи у виїзному матчі повторно обіграла представника Вищої ліги «СумДУ» (98:53) і вийшла у наступний раунд змагань. Перший матч, нагадаємо, також виграли харків’яни (114:69).

«Рівне-ОШВСМ» став другим клубом, який подолав 1/8 фіналу Кубку України з баскетболу. Після домашньої перемоги над «Дніпром-2» (73:63) клуб із Рівного виграв і в друому поєдинку - цього разу на виїзді.

Команда Михайла Переверзія перемогла у Дніпрі з рахунком 89:52, оформивши таким чином, вихід у чвертьфінал національного Кубку.

Київський «Будівельник» здобув складну перемогу в першому матчі 1/8 фіналу Кубку України, в якому команда Володимира Коваля грала на виїзді проти клубу Вищої ліги – «Динамо» Одеса.

Після виграної першої чверті чемпіон України дозволив господарям знайти свою гру в атаці, завдяки чому підопічні Олега Юшкіна, набравши 27 очок за чверть, зуміли не тільки наздогнати столичний клуб, а й виграти першу половину. Про це повідомляє Федерація баскетболу України.

Господарі утримували лідерство до середини другої третьої чверті завдяки високому відсотку влучань з-за дуги, активній роботі на щитах і агресивному захисту.

Однак більш досвідчена команда Володимира Коваля зуміла наздогнати одеський клуб і в підсумку довести матч до перемоги.

Правда, треба відзначити, що «Будівельник» дотиснув динамівців лише на останніх секундах гри. Одесити не відпускали суперника, постійно скорочуючи відставання до 2-3 очок. Однак зробити вирішальний ривок до сенсаційної перемоги гравці «Динамо» не зуміли, а вирішальні очки у клатчі набрав лідер гостей Генрі Дугат.

Матч відповідь 1/8 фіналу між «Будівельником» та «Динамо» Одеса відбудеться 25-го листопада о 13:00 у київському Палаці спорту.