Легкоатлет Проценко вперше в кар'єрі виграв етап Діамантової ліги

  Українець з третьої спроби взяв висоту 2.29
  Український стрибун у висоту Андрій Проценко  вперше в кар'єрі став переможцем етапу Діамантової ліги, який проходить в Рабаті. Проценко не зазнав проблем з планкою 2.15 м, далі з другої спроби взяв висоту 2.19 м, в третьому колі без труднощів здолав 2.23 м, а в четвертому - з другого разу впорався з висотою 2.27 м. Переможною для Проценко
  • 16 Липня, 23:55
  • Розсилка

  Українець з третьої спроби взяв висоту 2.29

  Український стрибун у висоту Андрій Проценко  вперше в кар'єрі став переможцем етапу Діамантової ліги, який проходить в Рабаті.

  Проценко не зазнав проблем з планкою 2.15 м, далі з другої спроби взяв висоту 2.19 м, в третьому колі без труднощів здолав 2.23 м, а в четвертому - з другого разу впорався з висотою 2.27 м. Переможною для Проценко стала планка, висотою 2.29 м. Українець єдиний взяв цю висоту з третьої спроби.

  Український стрибун хотів оновити свій кращий результат сезону, однак подолати 2.33 м йому так і не вдалося.

  На другому місці зупинився Роббі Грабарц з Великобританії, а на третьому - болгарин Тихомир Іванов. Обидва легкоатлета завершили боротьбу на позначці 2.27 м.

  Інша українка Ольга Земляк, яка представляла Україну в фіналі Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро, не змогла пробитися на подіум етапу в Рабаті, показавши тільки восьмий результат з бігу на 400 м.

  Джерело: xsport.ua

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ