Натисніть «Подобається», щоб читати
    Glavcom.ua в Facebook

    Я вже читаю Glavcom в Facebook

    Ліга Європи. Кваліфікація. Результати усіх матчів

    • Розсилка
    Ліга Європи. Кваліфікація. Результати усіх матчів

    У Лізі Європи відбулися матчі-відповіді 1-го кваліфікаційного раунду

    Ліга Європи-2016/17 з футболу

    1-й кваліфікаційний раунд

    Матчі-відповідь

    7 липня

    Ордабаси (Шимкент, Казахстан) - Чукарички (Белград, Сербія) 3:3 (1:3)
    Перший матч - 0:3

    Ширак (Гюмрі, Вірменія) - Діла (Горі, Грузія) 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) по пен. 4:1
    Перший матч - 0:1

    Кайрат (Алмати, Казахстан) - Теута (Дуррес, Албанія) 5:0 (2:0)
    Перший матч - 1:0

    Дачія (Кишинів, Молдова) - Кяпаз (Ґянджа, Азербайджан) 0:1 (0:0)

    Перший матч - 0:0

    Спартак (Міява, Словаччина) - Адміра Ваккер (Медлінг, Австрія) 2:3 (1:2)
    Перший матч - 1:1

    Пюнік (Єреван, Вірменія) - Колледж Європа (Гібралтар) 2:1 (1:1)

    Перший матч - 0:2

    Самтредія (Грузія) - Габала (Азербайджан) 2:1 (1:1)
    Перший матч - 1:5

    Рудар (Плєвля, Чорногорія) - Кукесі (Кукес, Албанія) 0:1 (0:0)

    Перший матч - 1:1

    Єлгава (Латвія) - Брейдаблік (Коупавоґур, Ісландія) 2:2 (1:2)
    Перший матч - 3:2

    Марієгамн (Фінляндія) - Одд (Шиєн, Норвегія) 1:1 (1:0)
    Перший матч - 0:2

    ГІК (Гельсінкі, Фінляндія) - Атлантас (Клайпеда, Литва) 1:1 (1:0)
    Перший матч - 2:0

    Рованіемі Паллосеура (РоПС) (Рованіемі, Фінляндія) - Шемрок Роверс (Дублін, Ірландія) 1:1 (1:1)
    Перший матч - 2:0

    Нимме Калью (Таллінн, Естонія) - Тракай (Литва) 4:1 (0:1)
    Перший матч - 1:2

    Спартакс (Юрмала, Латвія) - Динамо (Мінськ, Білорусь) 0:2 (0:1)
    Перший матч - 1:2

    Нефтчі (Баку, Азербайджан) - Бальцан (Мальта) 1:2 (1:0)
    Перший матч - 2:0

    Раднік (Бієліна, Боснія та Герцеговина) - Бероє (Стара-Загора, Болгарія) 0:2 (0:0)
    Перший матч - 0:0

    Дебрецен (Угорщина) - Ла-Фіоріта (Монтеджардіно, Сан-Марино)2:0 (1:0)
    Перший матч - 5:0

    Локомотива (Загреб, Хорватія) - Уніо Еспортива Санта-Колома (Андорра) 4:1 (2:0)
    Перший матч - 3:1

    Заглембє (Любін, Польща) - Славія (Софія, Болгарія) 3:0 (1:0)
    Перший матч - 0:1

    МТК (Будапешт, Угорщина) - Актобе (Казахстан) 2:0 (1:0)
    Перший матч - 1:1

    Горица (Нова-Горица, Словенія) - Маккабі (Тель-Авів, Ізраїль) 0:1 (0:1)
    Гол: 0:1 - Бенаюн (10)

    Перший матч - 0:3

    Брондбю (Данія) - Валюр (Рейк'явік, Ісландія) 6:0 (3:0)
    Перший матч - 4:1

    Фола (Еш, Люксембург) - Абердін (Шотландія) 1:0 (1:0)
    Перший матч - 1:3

    Бейтар (Єрусалим, Ізраїль) - Слобода (Тузла, Боснія та Герцеговина) 1:0 (0:0)
    Перший матч - 0:0

    Судува (Маріямполь, Литва) - Мідтьюлланн (Гернінґ, Данія) 0:1 (0:1)
    Перший матч - 0:1

    Заря (Бєльці, Молдова) - Відеотон (Секешфегервар, Угорщина) 2:0 (2:0)
    Перший матч - 0:3

    ГБ (Торсгавн, Фарерські острови) - Левадія (Таллінн, Евстонія) 0:2 (0:0)
    Перший матч - 1:1

    Будучност (Подгориця, Чорногорія) - Работнічкі (Скоп'є, Македонія) 1:0 (1:0)
    Перший матч - 1:1

    Стабек (Берум, Норвегія) - Коннахс Куей (Вельс) 0:1 (0:1)
    Перший матч - 0:0

    Омонія (Нікосія, Кіпр) - Бананц (Єреван, Вірменія) 4:1 д.ч. (0:0, 0:1, 1:0)
    Перший матч - 1:0

    Бала Таун (Вельс) - АІК (Стокгольм, Швеція) 0:2 (0:2)

    Перший матч - 0:2

    Шахтьор (Солігорськ, Білорусь) - НСІ (Рунавік, Фарерські острови) 5:0 (2:0)
    Перший матч - 2:0

    Войводина (Нови Сад, Сербія) - Бокель (Котор, Чорногорія) 5:0 (2:0)
    Перший матч - 1:1

    Лландадно Таун (Вельс) - ІФК Гетеборг (Швеція) 1:2 (0:1)
    Перший матч - 0:5

    Вікінґур (Ґета, Фарерські острови) - Вентспілс (Латвія) 0:2 (0:0)
    Перший матч - 0:2

    Краковія (Краків, Польща) - Шкендія (Тетов, Македонія) 1:2 (0:1)
    Перший матч - 0:2

    Хіберніанс (Паола, Мальта) - Спартак (Трнава, Словаччина) 0:3 (0:1)
    Перший матч - 0:3

    Сілекс (Кратово, Македонія) - Вадуц (Ліхтенштейн) 1:2 (1:0)
    Перший матч - 1:3

    Фольгоре (Фальчано, Сан-Марино) - АЕК (Ларнака, Кіпр) 1:3 (1:0)
    Перший матч - 0:3

    Лузітанс (Андорра-ла-Велья, Андорра) - Домжале (Словенія) 1:2 (1:2)
    Перший матч - 1:3

    Кліфтонвілл (Белфаст, Північна Ірладія) - Діфферданж 03 (Люксембург) 2:0 (1:0)
    Перший матч - 1:1

    Гленавон (Лурган, Північна Ірландія) - КР (Рейк'явік, Ісландія) 0:6 (0:2)
    Перший матч - 1:2

    Корк Сіті (Ірландія) - Лінфілд (Белфаст, Північна Ірландія) 1:1 (0:0)
    Перший матч - 1:0

    Коментарі ()
    1000 символів залишилось
    НАЙПОПУЛЯРНІШЕ