Ліга Європи. «Шахтар» вирвав перемогу у «Коньяспора»

Донецький «Шахтар» переміг турецький «Коньяспор» у матчі групового турніру Ліги Європи з футболу.

В Туреччині завершився перший матч групового турніру ліги Європи, в якому місцевий «Коньяспор» приймав донецький «Шахтар» і поступився з рахунком 0:1.

Доля матчу була вирішена в середині другого тайму. Українська команда мала перевагу протягом всього матчу, але дуже щільний захист господарів поля не дозволяв гірникам створювати по-справжньому гострі моменти. Тим не менш, один з них все-таки виник і призвів до голу.

На 76-й хвилині Факундо Феррейра красивим ударом головою замкнув подачу Бутко з флангу - 1:0.

Далі гірники впевнено довели справу до перемоги.

В іншому матчі Групи Н португальська «Брага» і бельгійський «Гент» зіграли внічию - 1:1.

Матчі 2-го туру групового етапу ЛЄ відбудуться в четвер, 29 вересня.

Ліга Європи. Група H. 1 тур

«Коньяспор»«Шахтар» – 0:1

Гол: Феррейра, 76

Нагадаємо, що ще один український клуб луганська «Зоря» у стартовому матчі групового турніру Ліги Європи зіграла внічию 1:1 з турецьким «Фенербахче»