Макаряйнен виграла персьют на етапі у Росії, а кришталевий глобус дістався Кузьміній

Кайса Макаряйнен. Фото взяте з biathlonworld.com

Окрім того, Кайса захопила лідерство у загальному заліку перед останньою гонкою

Фінська біатлоністка Кайса Макаряйнен виграла жіночу гонку переслідування на 10 км на фінальному етапі Кубка світу у Тюмені.

Француженка Анаїс Бескон до самого фінішу намагалася наздогнати фінку, але не змогла, залишившись другою. Третьою стала німкеня Лаура Дальмаєр.

Макаряйнен після перемоги у гонці переслідування обійшла Анастасію Кузьміну у загальному заліку Кубка світу.

Перед заключною гонкою на рахунку фінської спортсменки 800 очок. У Кузьміної – на шість менше.

На третій позиції – білоруска Дар’я Домрачева, в активі якої 744 очки.

Кубок світу з біатлону сезону-2017/18

Етап у Тюмені, Росія

Жіноча гонка переслідування, 10 км

1. Кайса Макаряйнен (Фінляндія) (0+1+1+0) – 30:52.7
2. Анаїс Бескон (Франція) (0+0+0+1) – 30:52.9
3. Лаура Дальмаєр (Німеччина) (0+0+0+1) – 31:10.2

Володаркою Кубка світу у заліку гонок переслідування стала Кузьміна. За підсумками семи гонок сезону-2017/18 Анастасія набрала 301 очко.

Макаряйнен поступилася представниці Словаччини 21 очком. Третє місце зайняла німецька спортсменка Дальмаєр, в активі якої 271 очко.