Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Міжнародний спортивний суд в Лозанні звільнив українського шашиста Анікєєва від сплати 36 тисяч франків

  • Розсилка
  Міжнародний спортивний суд в Лозанні звільнив українського шашиста Анікєєва від сплати 36 тисяч франків

  Міжнародний спортивний арбітраж продовжить розглядати позов українського гросмейстера проти Міжнародної федерації шашок (IDF)

  Міжнародний спортивний арбітраж у Лозанні ухвалив рішення звільнити міжнародного гросмейстера з України Юрія Анікєєва від сплати судового збору у розмірі 36 тисяч швейцарських франків при розгляді його позову до Міжнародної федерації шашок (IDF). Про це повідомили у Федерації шашок України. Як зазначив адвокат спортсмена Антон Сотир, суд у Лозанні винесе рішення на підставі письмових доказів, представлених сторонами.

  Нагадаємо, що відомий український гросмейстер з шашок Юрій Анікєєв відстоює своє право на свободу слова, закріплене Європейською Конвенцією прав людини.

  Анікєєв був незаконно дискваліфікований IDF на 3 роки від участі в будь-яких змаганнях під егідою організації. Правління IDF в Санкт-Петербурзі розмістило це рішення, прийняте 15 жовтня 2016 року, на своєму сайті з таким обґрунтуванням - «за багаторазові випадки публікації тенденційної і недостовірної інформації про діяльність IDF і висловлювань, що завдають шкоди її іміджу та іміджу шашок-64 в цілому».

  Суть позову Анікєєва в тому, що інцидент може носити як політичний характер (протистояння Росії та України), так і особисту неприязнь до Юрія з боку керівництва IDF. Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов назвав «спортивним тероризмом» дії чиновників Міжнародної федерації шашок (IDF, 6 з 8 членів правління якої - представники РФ), яка прийняла рішення дискваліфікувати нашого спортсмена на три роки. Юрій Анікєєв і Федерація шашок України, Міністерство молоді і спорту України ініціювали позов для захисту честі і гідності українського спорту.

  Джерело: УНІАН

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ