Молодіжна збірна України розгромно програла латвійській команді на хокейному турнірі у Литві

Українці поступилися 2:9 збірній клубів Латвії

Молодіжна збірна команда України з хокею розпочала свої виступи на міжнародному турнірі Crowns Baltic Challenge Cup 2017.

У стартовому поєдинку підопічні Андрія Срюбка зустрічались зі збірною клубів Латвії, інформує офіційний сайт Федерації хокею України.

З перших же секунд поєдинку значно досвідченіші латвійці почали доводити свою перевагу. Мартіньш Фрейманіс відкрив рахунок вже на 64-й секунді зустрічі. Такий початок дещо надломив нашу команду, і в першому періоди суперники скористалися цим, відзначившись ще тричі.

У другому періоди українська команда дещо вирівняла гру. Двічі форварди української команди змусили капітулювати голкіпера латвійців Рейніса Петкуса.

Але при цьому у «синьо-жовтих» виявилася ще одна проблема – команда почала провалюватись при грі у більшості. Суперники чотири рази відзначались при грі в меншості, довівши рахунок до розгромного.

По завершенні гри гравці обох команд потішили вболівальників виконанням штрафних кидків.

У суботу українська молодіжка гратиме проти національної збірної Естонії. Початок зустрічі – о 13:00.

Україна U20 – Латвія (збірна клубів) – 2:9 (0:4; 2:3; 0:2)

Склад України: Дьяченко. Толстушко – Козачук, Александров – Григор’єв, Табашник – Логач, Горлушко – Фірсов. Лялька – Мазур – Рубан, Луговий – Коваленко – Мостовий, Даниленко – Кривошапкін – Лєсніков, Печерських – Карпенко – Чорний.

Голи в України: 1:5. Коваленко (Карпенко, Александров, 31:42 – більш.), 2:5. Карпенко (Печерських, Чорний, 32:48)