Молодіжна збірна України в контрольному матчі переграла «Оболонь-Бровар»

Тренерський штаб Олександра Головка
Фото ФФУ

Усе вирішив один забитий гол

У суботу, 13 жовтня молодіжна збірна України у товариському матчі перемогла з мінімальним рахунком київську «Оболонь-Бровар».

Про це повідомляє офіційний сайт Федерації футболу України.

На тренувальній базі київської «Оболоні-Бровар» у Бучі збірна України U-21 провела контрольний поєдинок (два тайми по 30 хвилин) проти господарів поля.

Головний тренер «синьо-жовтих» Олександр Головко задіяв у матчі тих виконавців, які менше зіграли або взагалі не грали у поєдинку Євро-2019 (U-21) Україна - Шотландія (3:1).

Перемогу здобули збірники завдяки влучному удару Максима Луньова у другому таймі.

Контрольний поєдинок з футболу

Україна (U-21) – «Оболонь-Бровар» – 1:0 (0:0)

Гол: Луньов (47).

Україна (U-21). 1 тайм: Каневцев, Лук'янчук, Тимчик, Чеберко, Лучкевич, Шапаренко, Вакулко, Назарина, Лєднєв, Луньов, Борячук.

У другому таймі замість Каневцева на поле вийшов Безрук, а замість Лєднєва — Бондар.