Молодіжна збірна України вдруге перемогла Білорусь на турнірі у Києві (відео)

Фото ФБУ

Цього разу українські баскетболісти потужно провели третю чверть

Україна U-20 вдруге перемогла Білорусь на турнірі у Києві

Збірна України після не надто впевненого старту зуміла перехопити ініціативу на екваторі стартової 10-хвилинки. Захопивши лідерство, підопічні Пудзирея виграли першу чверть і в цілому першу половину матчу.

Господарі скористались помилкам суперника – 11 втрат білорусів стали ключовим показником за підсумками 20 хвилин гри, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу Укравїни.

Вирішальною у цьому матчі стала третя чверть, першу частину якої господарі виграли з рахунком 21:9.

Українці скористалися браком у грі суперника в атаці, реалізувавши свої кидки, у тому числі чотири триочкових. Наші хлопці виграли третю чверть «+22» та, фактично, вже задовго до фінальної сирени вирішили усі питання у цьому матчі.

Найкращим гравцем матчу став Марк Боднар, який, вийшовши з лави, набрав 10 очок, зробив сім передач, п’ять підбирань та п’ять перехоплень.

Україна U-20 – Білорусь U-20 – 97:76 (19:14, 28:27, 34:12, 16:23)

Відео матчу:

Заключний матч на турнірі молодіжна збірна України проведе у п’ятницю проти команди Туреччини.