Молодіжна збірна України з баскетболу перемогла Латвію на закордонних зборах

Фото ФБУ

Українці виграли у латвійських одноліток у столиці Литви

Молодіжна збірна України віком до 20 років виграла контрольний поєдинок у межах турніру у Литві.

Команда Вадима Пудзирея у матчі, який відбувся у Вільнюсі, досить впевнено перемогла латвійських одноліток з рахунком 71:54, інформує офіційний сайт Федерації баскетболу України.

Після не надто результативної першої чверті, українські хлопці зуміли зробити ривок у другій 10-хвилинці, а після великої перерви контролювали хід гри та довели матч до перемоги.

Найкращими у складі команди стали Ілля Тиртишник, у якого 16 очок, та Андрій Войналович, який, вийшовши з лави, до 14 балів додав шість підбирань і чотири передачі.

В Іллі Дубоненка в активі 11 очок і шість підбирань.

Нагадаємо, що у першому матчі у Литві збірна України U-20 поступилась місцевій молодіжній команді.

У вівторок, 19 червня, «молодіжка» повертається до України, де продовжить підготовку до чемпіонату Європи.

Україна U-20 – Латвія U-20 – 71:54 (11:13, 21:11, 17:12, 22:18)

Україна: Тиртишник - 16, Войналович - 14 + 6 підбирань, Дубоненко - 11 + 6 підбирань, Горобченко - 9.