Молодіжна збірна України з хокею розгромно поступилася Польщі на турнірі у Білій Церкві

Фото взяте з сайту unn.com.ua

Українці програли з рахунком 1:6

У Білій Церкві розпочався міжнародний турнір, у якому беруть участь молодіжні збірні України та Польщі, а також юніорська команда «Динамо» (Мінськ).

У матчі-відкритті турніру зустрічалися збірні України і Польщі до 20 років.

Вже до завершення першого періоду збірна України «горіла» 0:3. Лише у середині другого періоду одну шайбу зміг відквитати Гліб Кривошапкін, який закинув відразу після виходу з штрафного боксу.

Однак зачепитися за перемогу у цьому матчі команді Олега Ігнатьєва не вдалося – спочатку у дебюті третього періоду після виграного вкидання біля воріт Гурко шайбу закинув Мацей Вітан, а потім поляки двічі реалізували більшість.

Наступний матч на турнірі українська команда проведе 11 листопада о 12:00 проти юніорської команди «Динамо» (Мінськ).