На гран-прі у Будапешті українці взяли дві медалі

У столиці Угорщини Будапешті пройшов черговий етап Гран-прі з дзюдо.

Україна не залишилися без медалей на цьому турнірі. Обидві нагороди українці завоювали у ваговій категорії до 73 кг у чоловіків.

До вирішальної сутички зміг дістатися 25-річний Дмитро Канівець. В ½ фіналу він зміг перемогти свого співвітчизника Артема Хомулу - 100:0, а ось у фіналі українець з таким же рахунком поступився словенцю Року Дракшичу. У результаті у Канівця срібло.

Хомула, що поступився в чвертьфіналі, завоював бронзову нагороду. Для 21-річного дзюдоїста це перша медаль на великому турнірі. У сутичці за третє місце Артем зміг здолати представника Гамбії Файе Нжие.

26-го червня у Будапешті пройде другий день Гран-прі. Нагороди будуть розіграні у 7 вагових категоріях (4 у чоловіків і 3 у жінок), пише xsport.ua.