На першому в історії чемпіонаті Європи з волейболу на снігу українці медалей не здобули

Фото ФВУ

На історичному турнірі українські дівчата спромоглися виграти лише один матч, а чоловіки взагалі фінішували без перемог

В Австрії відбувся перший в історії чемпіонат Європи з волейболу на снігу.

Україну на ньому представляли переможці нещодавньої національної першості, що проходила у Шостці, інформує офіційний сайт Федерації волейболу України.

Там найсильнішими стали Віталій Дідух - Андрій Гольонко й Олена Борисенко - Ольга Довгопол.

Однак на континентальному рівні їхні суперники виявилися куди більш вправнішими.

У групі Дідух і Гольонко змагалися з представниками Польщі та Чехії, і зазнали від них поразок з однаковим рахунком – 1:2. На цьому вони подальшу боротьбу припинили.

У дівчат справи склалися краще. У групі Борисенко та Довгопол спромоглися обіграти дует із Австрії – 2:0, і з таким ще рахунком поступилися спортсменкам Угорщини.

Проте, за додатковими показниками українська пара опинилися на першому місці та пробилася до стадії плей-офф.

Однак там Олена й Ольга одразу ж нарвалися на головних фавориток чемпіонату – дует Досталова - Кноблочова із Чехії. І суперниці свій високий клас підтвердили досить переконливо – 2:0 (11:4, 11:0).

В цілому, «перший європейський млинець» для України виявився глевким.