Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  На стадіонах ЧС-2018 у Росії через виробничі травми загинули 17 робітників

  • Розсилка
  На стадіонах ЧС-2018 у Росії через виробничі травми загинули 17 робітників

  Правозахисники Human Rights Watch заявили, що під час зведення стадіонів до проведення ЧС-2018 у Росії будівельникам погрожували та змушували працювати за сильного морозу без належного захисту

  У Росії будівельникам об’єктів майбутнього чемпіонату світу з футболу-2018 часто відмовляються платити, їх змушують працювати у небезпечних умовах і піддають репресіям.

  Про це 14 червня повідомила Міжнародна правозахисна організація «Human Rights Watch».

  За даними організації, щонайменше 17 робітників загинули на будівельних майданчиках чемпіонату.

  «Будівельники на стадіонах чемпіонату світу зустрічаються з експлуатацією і наругою, а ФІФА ще не показала, що вона може ефективно контролювати, запобігати і усувати ці проблеми», – йдеться в повідомленні правозахисників.

  ФІФА, тим часом, не погодилася з визнанням деяких «невідповідностей з встановленими трудовими стандартами» на російських будівельних майданчиках.

  Міжнародна федерація футболу також заявила, що російська влада «в кінцевому підсумку несе відповідальність за захист прав людини і праці на своїй території і забезпечує відповідальність будівельних компаній».

  Наступного літа Росія проведе чемпіонат світу на 12-ти стадіонах, розташованих в 11 містах, зокрема Москві, Санкт-Петербурзі, Казані та Сочі.

  У травні російський віце-прем’єр Віталій Мутко повідомляв, що будівельні роботи на стадіоні в Санкт-Петербурзі відповідають вимогам ФІФА, та що права працівників не порушуються.

  Джерело: Радіо Свобода

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ