На турнірі у Японії українські каратисти здобули дві нагороди

До золота українці не дотягнулися, але дві бронзи поклали у скарбничку

Нещодавно у Токіо відбувся останній етап прем’єр-ліги з карате WKF. Виступ українців приніс дві бронзові медалі.

Цього разу дістатись фіналу з українських спортсменів не вдалось нікому, інформує офіційний сайт Федерації спортивного карате України.

А право от поборотися за бронзу здобули п’ятеро наших каратистів.

Двом з них у ваговій категорії до 60 кг довелось змагатися між собою: Олег Філіпович та Ігор Угніч. Перемога залишилась на боці Ігоря.

Другу бронзу для України виграла Галина Мельник у ваговій категорії до 68 кг. У бронзовому фіналі вона впевнено перемогла з рахунком 2:0 Луану Дебатті з Бельгії.

П’яті місця, окрім Олега Філіповича, посіли Станіслав Горуна (-75 кг) та Валерій Чоботар (-84 кг).

Тепер збірна працює над помилками та готується до чемпіонату світу, який відбудеться у Мадриді 6-11 листопада.