Неймовірно: 14-річна Меркушина виборює друге поспіль золото жіночого чемпіонату України з біатлону

Вчора Олександрі краще вдалася стрільба

У чоловіків с спринтерській гонці першим був Сергій Телень

Продовжуються сенсації на чемпіонаті України з біатлону, що проходить в Тисовці. Другий день поспіль у змаганнях жінок перемагає 14-річна тернополянка Олександра Меркушина. Сьогодні у спринтерській гонці представниця відомої династії біатлоністів припустилася трьох промахів в стрільбі у стійці,  але це не завадило юній спортсменці святкувати перемогу!

Другою, з двома промахами, стала Юлія Городна, яка програла чемпіонці України 12 секунд. А на третю сходинку п'єдесталу пошани піднялась Яна Бондар.