Норвежець Голлан провів перший «посткоронавірусний» гол європейських топ-чемпіонатів (відео)

Ерлінґ Голлан забив свій перший м'яч у рамках Рурського дербі
Фото - Ina Fassbender / AFP

Німці ризикнули поновити футбольний чемпіонат першими

Після понад двомісячної, пов’язаної з пандемією коронавірусу паузи поновився футбольний чемпіонат Німеччини.

Наразі у рамках 26-го туру Бундесліги триває п’ять матчів. Найцікавіший – на «Сіґнал Ідуна Парк» у Дортмунді, де в рамках Рурського дербі зійшлися місцева «Боруссія» і «Шальке-04» Ґельзенкірхена.

Власне, перший «посткоронавірусний» м’яч теж був забитий у Дортмунді. На 29-й хвилині 19-річний норвезький нападник господарів Ерлінґ Голлан, замкнувши простріл Торґена Азара, забив свій десятий м’яч у Бундеслізі-2019/2020.

Незадовго до перерви португалець Рафаел Ґеррейру влучно пробив у дальній кут після пасу Юліана Брандта і довів перевагу «Боруссії» до 2:0.

На початку другого тайму дортмундцям вдалася контратака, яку з передачі Брандта завершив Азар - 3:0.

На 62-й хвилині Рафаел Ґеррейру зробив дубль, довівши з передачі Голлана перевагу своєї команди до 4:0.

Додамо, що цей та інший матчі відбуваються при порожніх трибунах. При цьому футболісти під час святкування голів та при спілкуванні з арбітром змушені зберігати соціальну дистанцію.

Після цієї перемоги «Боруссія» скоротила відрив від лідера «Баварії» до двох очок. Правда, мюнхенці свій матч 26-го туру проти берлінського «Уніона» проведуть завтра.