«Олександрія» перемогла румунську «Астру» і вийшла в раунд плей-офф Ліги Європи

Українська команда реалізувала пенальті в першому таймі. Цей гол став єдиним у двоматчевому протистоянні

В Олександрії на стадіоні «Ніка» відбувся матч-відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи, в якому «Олександрія» приймала румунську «Астру». Перший поєдинок між командами, що відбувся тиждень тому на полі «Астри», завершився нульовою нічиєю.

У повторному поєдинку все вирішив гол на 43-й хвилині. Захисники «Астри» порушили правила у своєму штрафному майданчику, і капітан господарів Андрій Запорожан чітко реалізував 11-метровий. У другому таймі гості змушені були рятувати ситуацію, але більше нагод подвоїти рахунок було, навпаки, в «Олександрії».

Однак дуже небезпечні удари Цурікова, Куліша і інших гравців команди Володимира Шарана мети не досягли. Матч завершився з рахунком 1:0, що повністю влаштувало український клуб, який тепер зіграє у плей-офф раунді Ліги Європи, жеребкування якого відбудеться завтра.