«Олександрія» розійшлася миром з болгарським клубом у контрольному матчі

Фото ФК «Олександрія»

Товариський поєдинок ПФК «Черно море» – ФК «Олександрія» завершився з рахунком 1:1

Гра проходила у п’ятницю, 29 червня, на одному з полів у Болгарії.

У доволі обережній манері суперники вели розвідувальні дії, аж поки олександрійці не взяли ініціативу на себе – і цього виявилося цілком достатньо, щоби відкрити рахунок.

Атака української команди на 20-й хвилині завершилася ударом Євгена Протасова з близької відстані по воротах Благоя Макенджиєва – 0:1.

Але на 51-й хвилині стандарт приніс «морякам» жаданий м’яч. Після кутового у виконанні Дані Кіки забив Жоржиньо – 1:1.

Подальші приголомшливі зусилля обох команд жодній з них не принесли здобичі. І олександрійці, і моряки забили по м’ячу, але ці голи не були зараховані арбітром.

Склад ФК «Олександрія»: Рудик (Паньків, 45), Шендрік, Бабогло, Бацула, Пашаєв (Семенов, 45), Запорожан, Ковалець, Грицук, Протасов, Задерака, Ярович.

Також на поле виходили Микицей, Бондаренко, Стецьков, Шастал, Довгий, Банада, Клименчук, Полярус, Сітало.

Попереду в олександрійців ще чотири контрольні поєдинки, але у розклад вже внесено зміни. Замість єреванського клубу «Бананц» спаринг-партнером убде сербський ФК «Динамо» з міста Вране.

Нагадаємо, ФК «Олександрія» припинив співпрацю зі Стареньким, але підсилився двома молодими гравцями.