Овечкін повторив столітній рекорд в НХЛ

З двох хет-триків ніхто не починав регулярний чемпіонат сто років

«Вашингтон» в своєму другому матчі на старті регулярного чемпіонату НХЛ на своєму майданчику розгромив «Монреаль» з рахунком 6:1.

Капітан господарів Олександр Овечкін до 17-й хвилині другого періоду закинув чотири шайби. Кожен раз результативну передачу йому віддавав Євген Кузнєцов.

Раніше в стартовому матчі сезону Овечкін закинув три шайби у виїзному матчі з «Оттавою» (5:4 по буллітам).

З двох хет-триків ніхто не починав регулярний чемпіонат сто років. У грудні 1917 року подібне вдалося Саю Деннену з «Оттави», Регу Ноблу з «Торонто» і Джо Мелоуну з «Монреаля». Повідомляє rbc.ru.

«Зараз в місті моя дружина і її сестра, і я роблю хет-трик щоразу, коли вона приїжджає. Їде сестра в понеділок. Напевно, треба переконати її поїхати хоча б в Тампу. Звичайно, приємно, коли ти так граєш, і коли твоя ланка так відчуває один одного », - цитує Овечкіна офіційний сайт НХЛ.